Набір зефіру ручної роботи

Набір зефіру ручної роботи

190 грн

Оптова ціна від 5-ти наборів: 170 грн

Чудовий ніжний зефір з натуральних інгредієнтів трьох смаків

Вага: 315 г

Термін зберігання: 14 днів при температурі + 18..+20°C

- +

Склад:

Неперевершений набір ніжного зефіру різних смаків:

  • полуничний,
  • яблучний,
  • чорничний.

У наборі 9 шт.

 

Телефон для прийому замовлень: +38 (093) 070 65 53 (телеграм, вайбер)

Замовлення приймаються: 10:00 - 20:00

Відправка замовлення: на наступний день після оформлення замовлення

 

Ніжний і повітряний зефір - улюблені ласощі багатьох з нас. Цей десерт придумали на сході, і він є «родичем» рахат-лукуму. Але більш звичний вигляд, форму і смак створили французькі кондитери.

Купити зефір ручної роботи з натуральних інгредієнтів

Зефір ручної роботи вигідно відрізняється від магазинних варіантів не тільки смаковими якостями, але і складом продукту. За смак зефіру відповідає ягідне або фруктове пюре, уварене до потрібної консистенції. Для приготування пюре підходять тільки свіжі і стиглі ягоди фрукти. Саме від цього буде залежати смак, запах і колір натурального зефіру.

Зефір з натуральних інгредієнтів готується з якісних свіжих яєчних білків. Оскільки вони не піддаються тепловій обробці, а збиваються в стійку піну, білки повинні бути максимально свіжі. Для створення пружної текстури в готову яєчно-ягідну суміш додають натуральний загущувач агар-агар. Також  у зефір додають цукор.
Ось, загалом-то, і всі інгредієнти для приготування натурального зефіру ручної роботи. Рецептура, розроблена нашими кондитерами, дозволяє домогтися ідеального зовнішнього вигляду, пружності, смаку і аромату натурального зефіру.

Зефір натуральний купити

Замовте такий набір зефіру собі, дітям або на подарунок, і ви зрозумієте, наскільки наш десерт відрізняється від магазинних! Ми гарантуємо свіжість, натуральність і чудовий смак нашого зефіру.